Epic
Frame

HAKKIMIZDA

about

BİZ KİMİZ

EPICFRAME

EpicFrame sektörde 25 yıllık geçmişe sahip profesyoneller tarafından 2004 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, o günden bugüne sayısız reklam, tanıtım, sinema ve animasyon filminin prodüksiyon ve post-prodüksiyonunu başarıyla geçekleştirimiştir.

25

YILLIK TECRÜBE

100

TAMAMLANAN PROJE

PORTFOLIO
EPIC FRAME

Fİlm Stüdyosu

Fikirlere farklı açılardan bakarak sorgulamak, düşüncelerimizin temelini oluşturuyor.

Reklam Fİlmlerİ

Müşterilerimizin yeni kampanyalarını, ürünlerini ve hizmetlerini müşteri kitlelerine profesyonel ve kreatif reklam projeleri ile duyuruyoruz.

ANİMASYON

2d ve 3d animasyon hizmetlerimiz ile marka temelli animasyon içerikleri üretiyoruz.

GÖRSEL EFEKT

Sinema ve televizyon projelerine görsel efekt hizmeti sağlayarak projeleri görsel şölen haline getiriyoruz.

about
EPIC FRAME

VİDEO YÜZYILI

Epicframe için prodüksiyon fikir aşamasında başlar.

Baştan doğru projelendirilmiş bir yapımın hem zaman, hem insan hem de kalite yönetimi açısından büyük kazanç olduğunu biliyor, bunun için yaptığımız her işe 360 derecelik bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Emeğimiz ve tecrubemizle işi oluştururken, bütüncül bakış açımızla da kaynakların verimli kullanılmasına katkıda bulunuyoruz.​Yazım ve yapımdan sonra bir fikrin, bir filmin vücut bulmasındaki son aşama olan post-prodüksiyon aşamasında ise çekimden kurguya, 2d ve 3d animasyondan vfx'e, color correction'dan sound effect'e, müzik ve ses efektinden dublaja; yapımın görsel ve işitsel kalitesini üst düzeye taşıyabilecek yapım sonrası uzmanlık alanlarının tümünde ekip ve ekipman olarak üst düzey hizmet sunuyoruz.​Bütün bu hizmetlerle birlikte 'Video Yüzyılı' olarak adlandırılan içinde bulunduğumuz dönemde, kartvizitlerin yerini alan videolar çağına kayıtsız kalmıyor; digital yayıncılık konusunda da hizmetler veriyoruz. Kişisel ve ya kurumsal sosyal medya hesapları için profesyonel video yapımı, sosyal medya hesap ve içerik yönetimi, sosyal medya kampanya yönetimi, digital ve viral raklamcılık gibi günümüz medyacılığının aktuel alanlarında da hizmet ve danışmanlık sunuyoruz.​EpicFrame çeyrek yüzyıla yaklaşan iş tecrubesi ve 15 yıllık kurumsal geçmişiyle medyanın her alanına öncü ve fark edilir içerikler üretmeye devam ediyor.

EPIC FRAME

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

2004
    EpicFrame sektörde 20 yıllık geçmişe sahip profesyoneller tarafından 2004 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, o günden bugüne sayısız reklam, tanıtım, sinema ve animasyon filminin prodüksiyon ve post-prodüksiyonunu başarıyla geçekleştirimiştir.
HAKKIMIZDA
2021
    ​EpicFrame çeyrek yüzyıla yaklaşan iş tecrübesi ve 15 yıllık kurumsal geçmişiyle medyanın her alanına öncü ve fark edilir içerikler üretmeye devam ediyor.
HAKKIMIZDA
ÇALIŞMALARIMIZ

Portföyümüze Bİr Göz Atın

ZEVCAT

SİNEMA FİLMİ

RÜZGARGÜLÜ

SİNEMA FİLMİ

BİZ SUSUNCA

KISA FİLM

EPIC FRAME

İLETİŞİME GEÇELİM

HER ŞEY ANLATMAKLA BAŞLAR

İLETİŞİM